Vestuvės pagal...

  VESTUVĖS PAGAL MAŽĄ KIŠENĘ: AR ĮMANOMA SUTAUPYTI PLANUOJANT VESTUVES?..

Naujausiems atradimams dekoras textui

(šis tekstas yra Teatro Arti nuosavybė ir jį kopijuoti, publikuoti be mūsų leidimo draudžiame)

Žinoma įmanoma, tereikia šiek tiek fantazijos, netingėti paskaičiuoti ir pasinaudoti keliais gerais patarimais, kuriais mes mielai dalinamės. :)
Visų pirma REIKĖTŲ NUSIBRĖŽTI SAVUOSIUS ŠVENTĖS PRIORITETUS, ko galima atsisakyti. Pvz.: judu neįsivaizduojate savo šventės be gyvos muzikos. Tuomet tam, kad galėtumėte įpirkti muzikos grupę, gal vertėtų atsisakyti kažko kito: vedėjų, floristės arba šventės dekoratorės paslaugų. O jei Jums labai svarbus šventės dekoras bei gėlės, tuomet atsisakykite kitų šventės akcentų.
TAUPIAUSIAS VESTUVIŲ ŠVENTĖS VARIANTAS - sukviesti visus svečius į bažnyčią ir po santuokos sakramento apeigų padaryti gražų, kelių valandų priėmimą bažnyčios kiemelyje su gyva muzika, lengvais užkandžiais, svečių sveikinimais, puokštės metimu bei tortu. Bus neabejotinai smagu, begalės gerų emocijų ir daug mažiau išlaidų. Po to iškart galėsite lėkti į medaus mėnesio kelionę. Tiesa, tokiam šventės formatui teks paieškoti ne itin populiarios bažnytėlės su gražiu šventoriumi.
Jei vis tik norite didelės šventės su daug svečių, DARYKITE VIENOS DIENOS VESTUVES. Sutaupysite sumą skirtą nakvynei bei kitos dienos pusryčiams.
PLANUOKITE SAVO ŠVENTĖS DATĄ NE VESTUVIŲ SEZONO METU. Tai padės judviems sutaupyti 20% - 30% biudžeto. Spalis, lapkritis, vasaris gal ir ne tokie patrauklūs vestuvių šventei mėnesiai, bet siekiant sutaupyti, jie labai tinkami.
ŠVENTĖS KVIETIMUS GALIMA SUSIKURTI PATIEMS arba yra puikus puslapis https://www.etsy.com. Čia jūs galite susikurti personalizuotą savo kvietimą, susimokėti už jo pdf formatą ir atsispausdinti. Arba vietoje kvietimo susikurkite šventės fb paskyrą arba e-svetainę.
ATIDŽIAI IR KRITIŠKAI PERŽVELKITE SAVO PLANUOJAMŲ KVIESTI SVEČIŲ SĄRAŠĄ. Ar tikrai juos visus NORITE matyti savo šventėje? Svečių skaičius didina galutinį šventės biužetą, o svečiai kuriuos ,,reikia’’ pakviesti, paprastai suteikia papildomos įtampos ir nepatogumų šventės metu. Ar Jums TIKRAI to reikia?
Neretai LABIAU APSIMOKA ŠVENTĖS VIETĄ IMTI SU VISU JAI PRIKLAUSANČIU PAKETU: salės, nakvynės, indų bei šventės tekstilės nuoma. Išskaidžius šias paslaugas paprastai sumokama daugiau.
ŠVENTĖS GĖLĖS. Galima kvietime iš anksto paprašyti svečių dovanoti jums vienos rūšies ar vienos spalvos gėlę. Jas įteikus prie bažnyčios, jūsų floristė šventės vietoje šiomis gėlėmis dailiai papuoštų stalus bei saldų stalą. Tokiu būdu mokėsite tik už floristės darbą, bet išvengsite papildomų išlaidų už gėles.
RINKITĖS PATOGIĄ VESTUVIŲ SUKNELĘ, su kuria jums būtu patogu ne tik laisvai nevaržomai judėti bet ir šokti savo šventės metu. Tokiu būdu išvengsite papildomų išlaidų antrai vakaro suknutei.
NESIKANKINKITE IR RINKITĖS NE TIK GRAŽIĄ, BET IR PATOGIĄ ŠVENTĖS AVALYNĘ, išvengsite papildomų išlaidų dar vienai batų porai.
LIMITUOKITE ALKOHOLINIŲ GĖRIMŲ KIEKĮ. Pasitarkite su išmanančiais, koks yra optimalus išgeriamo alkoholio kiekis vakaro metu jūsų planuojam svečių skaičiui. Neretai jo būna per daug, o tai kainuoja nemenkus pinigus. Pagalvokite ar verta 24 val. gerti šampaną, kai jau šitiek visko buvo išgerta. :)
NEDARYKITE ILGO LAIKO TARPO TARP BAŽNYČIOS IR ŠVENTĖS VAKARINĖS DALIES. Pora valandų yra maksimumas. Ilgesnis laukimas išvargina svečius+suvalgoma daugiau užkandėlių bei išgeriama alkoholio. :)
SAMDYTI DJ SU VISA GARSO IR ŠVIESOS APARATŪRA YRA DAUG PIGIAU NEI GYVO GARSO GRUPĘ. Paprastai grupė neatsiveža apšvietimo skirto visai salei ir sukuriančio ypatingą vakaro atmosferą. Grupė groja dažniausiai vienoje stilistikoje, o Dj gali pagroti jums viską nuo iki, tinkamo visoms amžiaus kategorijoms.
SALDUS STALAS. Jei jums itin svarbus saldaus stalo dekoras, bet negalite jam skirti papildomų lėšų, gal vertėtų paprašyti, kad tai būtų jūsų draugų dovana? O jei vis dėl to norite tuo pasirūpinti patys, vertėtų susirasti pradedančią dekoratorę, jos paslaugos tikrai bus pigesnės.
ŠVENTĖS FOTOGRAFAS. Nebūtina tartis, kad jis būtų iki 24 val. Vakaro metu gali likti fotografuoti jo asistentas arba įpareigokite vieną iš savo draugų.
ŠVENTĖS TRANSPORTAS. Pagalvokite ar tikrai verta išleisti nemenką sumą eksluzyvinei transporto priemonei ir jos puošybai šventės dieną. Automobilis figuruos maksimum keliose Jūsų šventinio albumo nuotraukose, o ir svečiai matys išlipnat Jus iš šio automobilio lygiai du kartus: prie bažnyčios ir šventės vietoje.
Na, O JEI VISAI ATVIRAI, šventė nėra matuojama pinigais. Nuoširdumo ir geros atmosferos nenusipirksi, kad ir kiek taupytum. :) O ar tai sukurs ypatingas dekoras, muzika ar vakaro vedėjai – priklauso tik nuo jūsų pačių...

Naujausiems atradimams vedejai textui

Atsiliepimai

Susisiekime