Tobulas scenarijus

  KAIP SUKURTI TOBULĄ TOBULOS ŠVENTĖS SCENARIJŲ?

Atradimai tekstui straipsniui tobulas scenar

(šis tekstas yra Teatro Arti nuosavybė ir jį kopijuoti, publikuoti be mūsų leidimo draudžiame)

TRUMPA ATMINTINĖ KURIANTIEMS ŠVENTĘ SAVARANKIŠKAI PAGRINDINIS KŪRYBOS PRINCIPAS - organizuoti veiksmą, garsą, šviesą ir vaizdą erdvėje.
ŠVENTĖS VIETA turėtų būti maksimaliai patogi, atitinkanti judviejų šventės viziją, tinkama ne tik smagiai švęsti, bet patogiai visiems svečiams pernakvoti. Rinkitės: •NESKAIDOMĄ ERDVĘ. Visas veiksmas tevyksta vienoje salėje, tokiu atveju judviejų svečiai nebus varginami nuolatiniu vaikščiojimu iš vienos patalpos į kitą. • ERDVIĄ SALĘ; gerai vėdinama, kondicionuojama karštuoju sezono metu. Erdvu-pakankamai oro-gera svečių savijauta-gera nuotaika-puiki šventinė atmosfera. Turi pakakti vietos šokiams. Kuo daugiau komforto-daugiau atsipalaidavimo ir geros nuotaikos • PATOGIĄ SVEČIŲ NAKVYNEI. Puošni salė, gardi vakarienė ir varganos svečių nakvynės sąlygos – prastas derinys. Tokiu atveju gal vertėtų pagalvoti apie šventę be nakvynės.
ŠVIESA. Kūrybingai, išmaniai sušviesta erdvė turi savo nepakartojamą skambesį ir atmosferą. Šviesos pagalba galima norimai suformuoti turimą erdvę. Nereikia bijoti per didelės erdvės, šviesos dėka ją galima vizualiai sumažinti, o komforto bus daug daugiau.
GARSAS/MUZIKA taip pat kuria bendrą šventės skambesį ir atmosferą. Labai svarbu kokybiška garso aparatūra, nes to garso jūs ir jūsų svečiai intensyviai klausys veik 10-12 valandų be sustojimo. Ir jei tai erzins ausį – gadins nuotaiką ir finale lauks visai kitoks, nei planavote, šventės scenarijus. Nekankinkite savo svečių ,,džiazo terapija'', nebent jie visi yra muzikos gurmanai. Iš anksto aptarkite su savo dj šventės muzikos stilistiką. Sudarykite ,,must-play'' šventės muzikos sąrašą. Kūrybingas dj visuomet atras kada ,,pagroti'', kad tai suskambėtų užgaunant gražiausių jūsų ir svečių jausmų stygas.
VAIZDAS – šventinis dekoras svarbus ir atlieka tarsi dekoracijų teatre vaidmenį. Tačiau jis neturėtų būti svarbiausia scenarijaus dalis. Gali būti įstabiai gražus šventės dekoras, tačiau jei nebus veiksmo/veiklos apjungiančio šį dekorą, svečius ir jaunuosius, visa nublanks...
MAISTAS. Alkanas svečias=piktas svečias.
SVEČIAI – Jūsų šventės bendraautoriai. Kvieskite tik tuos kuriuos mylite, gerbiate ir kurie myli ir gerbia jus. Tik tokie žmonės noriai, su džiaugsmu ir meile kurs šventę kartu su jumis. Turėkite veiklos planą vaikams, kitu atveju, vaikai realizuos savo asmeninį šventės scenarijų, kuris nebūtinai jus pradžiugins. ????
PROGRAMA. Vestuvės – šventė apie jus, tad vakaro programa turi būti tinkama jums ir jūsų svečiams. Taip šventė taps unikali ir tik jūsų. Suasmeninkite šventę. Praleiskite ,,būtinas’’ tradicijas, jei jos judviem, judviejų šeimai nieko nesako/nereiškia. Nepatingėkite paieškoti tai, kas svarbu juviems, kas apjungtų judviejų šeimas ir draugus.
VAKARO VEDĖJAI. Jei planuojate šventės vakarinę programos kūrybą patikėti vedėjui/vedėjams, ieškokite tų, kurie judviejų šventės viziją matytų tuo pačiu ,,kampu‘‘ kaip ir jūs. Detaliau apie tai kalbame videoreportaže ieškoti skiltyje "Vestuvių vedėjai"
Šventės dieną, kas benutiktų, ATSIPALAIDUOK, MĖGAUKIS, ŠVĘSK. Kitu atveju gresia, kad sugadinsite tai ką taip ilgai ir su meile kūrėte... PAGRINDINIS ŠVENTĖS AKCENTAS, į kurį veda visi šventės ,,siūlai‘‘ - Didysis Šventės ,,O‘‘. Kas tai bus, koks tai akcentas priklausys nuo jūsų fantazijos ir galimybių. ,,O‘‘ dydis/stiprumas nebūtinai tiesiogiai proporcingas išleistai pinigų sumai. Tai proporcinga, kaip benuskambėtų keistai, jūsų atsivėrimo lygiui. Kuo didesnis atsivėrimas, tuo daugiau įleisite į savo širdį šventės, gerų jausmų ir emocijų, tuo daugiau džiaugsmo, gėrio išspinduliuosite kitiems ir gausite patys.

51327459 2619772861371450 4715079058201772032 n

Atsiliepimai

Susisiekime