Dažniausiai užduodami klausimai

Dažniausiai darbuojames dviese - duetu, reikalui esant į talką pasikviesdami asistentus. Išskirtiniais atvejais įmanoma ir vieno vedėjo paslauga.

Mes esame renginių vedėjai. Nesame renginių organizatoriai, tačiau noriai konsultuojame iki šventės ir net koordinuojame daugelį dalykų visos vestuvių šventės  metu.

Esame sukūrę išsamią anketą skirtą Jauniesiems, kad jie kuo tiksliau atliktų savo šventės planavimo darbus. Šios anketos pagrindu likus savaitei iki renginio kuriame scenarijų bei „Info lapą“, skirtą suteikti visą reikalingą informaciją vestuvių svečiams.

Esame privatūs asmenys, dirbantys pagal verslo liudijimą. Turime sutartį, kurioje numatytas avansinis mokėjimas, kuris ir garantuoja išankstinį susitarimą. Visi kiti veiksmai derinami pagal sutartą šventės scenarijų.

Renginių organizatoriai mus vadina "netradiciniais" vedėjais. :) Galbūt taip yra dėl mūsų kuriamos šventės stilistikos, kurioje visų pirma svarbiausi yra ne vedėjai, o svečiai, šventės dalyviai.

Greičiausiai mūsų išskirtinumą apibrėžia originalios - teatralizuotos programos muzikinės intermedijos, sukuriamos kartu su svečiais šventio vakaro metu.

Kartą mėginome sulyginti sąmatas mūsų ir tokio paties formato renginio, kurį sudarė:

• Šventės organizatorius
• Vedėjų duetas
• Trys skirtingi sceniniai atlikėjai
• Asistentas
• Teatrinių kostiumų nuoma

• Originalus scenarijus

 

Skirtumas pasirodė ganėtinai didelis. :)

 

Parašykite mums apie savo planuojamą konkretų renginį ir mes mielai nurodysime savo palsaugų kainas. :)

 

Mūsų atliekamos programos lanksčiai pritaikomos įvairiam svečių skaičiui. Esame kurę šventę nuo 12 iki 300 svečių. :)

Dažniausiai darbuojamės su mūsų rekomenduojamu DJ - to visiškai pakanka sukurti spalvingai, įsimintinai šventei. Dj dirba keletą valandų ilgiau nei trunka aktyvi mūsų organizuojama vakaro programa. Žinoma, jei klientai turi poreikį ir jiems leidžia numatytas biudžetas, į savo programą galime įtraukti ir "taimais" koncertuojančias grupes ar kitokius atlikėjus.

Mūsų siūloma programa trunka apie 5-6 valandas. DJ, kaip jau minėjome, lieka dar kelteą valandų ilgėliau.

Mes darbuojamės visoje Lietuvoje. Mūsų programai atlikti pakanka vietos numatytoje šokių aikštelėje. Žinoma, žymiai patogiau visiems, jeigu yra pakankamai erdvės tam, kad viskas vyktų vienoje patalpoje. labai svarbu, kad repeticijoms su svečiais būtų numatyta, netoli esanti atskira - izoliuota pagalbinė patalpa.

Taip mums dar nėra nutikę. :) Ilgametė bendravimo su svečiais patirtis, leidžia, sukūrus draugišką bei kūrybišką atmosferą, įtikinti svečius patikėti savimi, savo talentais bei aktorinėmis galimybėmis. Žinoma, pavieniai asmenys kartais dėl tam tikrų priežasčių gali atsisakyti dalyvauti, bet tai nesutrikdo bendros programos ir šventinės atmosferos.

Visa mūsų, drauge su visais svečiais kuriama, programa yra dovana vakaro šeimininkams - svarbiausiems šventės asmenims - jubiliatams, jauniesiems. Todėl, kas bevyktų šventinio vakaro metu, jų buvimas tiesiog būtinas, kitaip viskas nebetektų prasmės. Dėl šios priežasties mums labai svarbu, kad šventės šeimininkai jaustųsi jiems svarbią dieną laimingi bei įkvėpti, todėl tam skiriame daug dėmesio jau nuo pirmojo mūsų susitikimo.

Kadangi darbuojamės duetu, atlikdmi ir koordinatorių darbus, todėl nesudėtingam renginiui organizatorius nėra būtinas. Tačiau, jei toks šventės planuotojas yra numatytas, mielai deriname savo veiksmus kartu.

Atsiliepimai

Ingrida Marco .jpg

Susisiekime